XVI Międzynarodowe Wyścigi Psich Zaprzęgów „O złot but”- Przytkowice 21-22.01.2012

„ ZŁOTY BUT” to dwudniowa impreza, najstarsza tego typu w Polsce.
Wyścig jest dwuetapowy, dzień po dniu sportowcy startują ze swoimi psami w różnych kategoriach. Tradycyjnie, na zakończenie oficjalnego wyścigu, ze swoimi pieskami biegają chętne dzieci, pokonując kilkusetmetrową trasę.
Będą to już szesnaste zimowe zawody goszczące ekipy nie tylko z Polski , ale również z zagranicy. Wyścigi „O Złoty But” to nadal impreza kameralna i bardziej spotkanie towarzyskie miłośników sportu psich zaprzęgów niż tylko zwykła rywalizacja.
Trasa ok. 6km, raczej trudna technicznie -dwa spore podjazdy i zjazdy, trzy mostki przez rzekę i kilkukilometrowa długa prosta do mety. Niezależnie od warunków atmosferycznych tradycyjnie odbędzie się bikejoring oraz canicross.

Zapraszamy zatem do Przytkowic pod Krakowem w najbliższy weekend- 21 i 22.01.2012 r.
Start o 11:00 więcej informacji
TUTAJ.

A tak było w zeszłym roku… bez śniegu ale zabawa przednia!

YouTube Preview Image

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>